O nas

Sklep Easttop.pl reprezentowany przez Music Core Jakub Andrzejewski jest bezpośrednim dystrybutorem harmonijek marki Easttop.

Harmonijki Easttop są produkowane przez Jiangsu East Musical Instrument Co., Ltd.

Jiangsu East Musical Instrument Co., Ltd została założona w 1997 roku, zatrudnia ponad 400 pracowników, utworzyła trzy bazy produkcyjne harmonijek. Firma zajmuje się także produkcją melodyk, fletów, tamburynów, marakasów i innych instrumentów muzycznych. FirmaJiangsu East Musical Instrument Co., Ltd używa zaawansowanych automatycznych urządzeń do produkcji, dokładną metodę strojenia, importowane urządzenia do spawania i wykrojniki, upewniając się, że wszystkie produkty spełniają międzynarodowe standardy. Jakość jest tym elementem, na który firma Jiangsu East Musical Instrument Co., Ltd zwraca szczególną uwagę.

Marka harmonijek „EASTTOP” oferuje szeroką gamę harmonijek diatonicznych, chromatycznych, tremolo, oktawowych, akordowych, basowych. Harmonijki „EASTTOP” charakteryzują się świetnym brzmieniem, nowoczesnym designem i co ważne - długą żywotnością. Coraz więcej harmonijkarzy z całego świata przekonuje się do marki „EASTTOP”.

W ostatnich latach w naszej fabryce EASTTOP spotykali się międzynarodowi muzycy harmonijki ustnej i zespoły harmonijkowe.Dwa festiwale harmonijkowe Huaxia odbyły się z powodzeniem pod patronatem firmy EASTTOP. Firma EASTTOP, rozpoczęła publikację szkolnych materiałów dydaktycznych „Harmonica” i magazynu„Huaxia Harmonica”, wydano go w Malezji, Singapurze, Hongkongu i na Tajwanie. Jako jeden z organizatorów z powodzeniem zajęliśmy się obsługą 12. festiwal Asia Pacific Harmonica w 2018 roku, a w przyszłym roku spotkamy się na WUXI 2020, przyczyniając się pozytywnie do promowania rozwoju harmonijki i musicalu w Chinach.